Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/umitseno/karahandekorasyon.com/taglar.php on line 3

Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/umitseno/karahandekorasyon.com/kurumsal.php on line 2
Kurumsal - Karahan Dekorasyon Mobilya Ankara
 
Diğer İçerik
Anasayfa
Kurumsal
Ürün Grupları
Online Teklif
Fotoğraf Galerisi
İletişim
 
KURUMSAL

KARAHAN DEKORASYON MOBİLYA, müşteri memnuniyeti ilkesi ile gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı amaçlar. Bu suretle ülkesi ve müşterileri için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler.

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürün ve hizmetlerimize sahip çıkmak ve sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

Kalite Politikamız

Gelişime ve değişen teknolojiye ayak uydurabilen, müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyen, entegre mühendislik anlayışımız ile, müşterilerimizin talep ve beklentilerini tam olarak karşılayabilmek, sektör için değişen tüm koşullara uyum sağlayarak, kalite yönetim sistemimizden ve teknik gerekliliklerden ödün vermeden, mesleki etik kurallarına saygılı olarak, firmamızı  sektörün liderleri arasına sokmak ve kalite yönetim sistemimizin şartlarına uyarak sistemimizi sürekli iyileştirmek kalite politikamızdır.

Vizyonumuz

Müşteri odaklı, entegre mühendislik hizmet anlayışı ile, önümüzdeki yıllar içerisinde gerek Türkiye gerekse uluslararası pazarlar içerisinde düzenli bir büyüme hedefi ile güçlü müşteri taleplerini her ölçekte tam olarak karşılayabilen bir şirket olmaktır.

Misyonumuz

Müşterilerimizle yapılan sözleşmelerimiz dahilinde, taahhüt etmiş olduğumuz hizmetleri, talep edilen standartlar içinde entegre mühendislik anlayışı ile öngörülen bütçe ve süre içerisinde tamamlayarak, müşterilerimizin beklentilerini karşılayan kalıcı bir memnuniyet yaratmaktır.

Amaçlarımız

1. Piyasadaki rekabet koşullarına uyum sağlamak.
2. Sektör içinde liderler arasına girmek.
3. Uluslararası pazarlarda da faaliyet gösterebilmek
4. Sağlıklı ve planlı bir reel büyüme gerçekleştirmek
5. Toplam kalite yönetimi uygulamasını şirket bünyesinde yerleştirmek
6. Taahhütlerimizi sözleşmelerimiz  çerçevesinde  eksiksiz yerine getirmek.

 

 

Copyright © 2014 Karahan Dekorasyon
Belligün Cad. No.16/B Küçükesat Çankaya / ANKARA
Telefon: 0537 302 29 49
info@karahandekorasyon.com
İmalat
Sırma Sok. No:7/17 Siteler / ANKARA
Telefon: 0537 302 29 49